Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Racot.
26.03.2019 r.

W dniu 26.03.2019 r. na stadionie hipicznym w Racocie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.
W bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych dzieci i młodzież rywalizowali o  miano najlepszej drużyny w powiecie. Walka toczyła się również o trzy najlepsze miejsca na podium indywidualnie.
Naszą szkołę tradycyjnie reprezentowała liczna grupa sportowców. W biegu dziewcząt na dystansie 2 km najlepsza okazała się Aleksandra Wojciechowska, druga przybiegła Ilona Cyka, a trzecia Danuta Świtała. Kolejne lokaty zajęły Oliwia Józefczak, Magdalena Świtała, Alicja Florczak i Julita Antkowiak. Drużyna ZSP Nietążkowo wygrała te zawody i awansowała do finału wojewódzkiego.
W biegu chłopców na dystansie 2.5 km najlepszy okazał się Kacper Taterka, drugi był Jeremiasz Witkiewicz, a trzeci Wiktor Bielawski. Następne miejsca zajęli Adrian Bajstok, Kacper Olejnik, Filip Sobczak, Jakub Pawiłojć oraz Wiktor Włodarczak. Drużyna chłopców również wygrała i awansowała do finału wojewódzkiego.

Miłosz Sibilski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej